Webstar Akademii i Internautów dla Grajmy.pl!2012-12-27

Grajmy.pl – prowadzony przez nas nowy serwis z darmowymi grami online z grupy medialnej Monster Media Group (Demotywatory.pl) – zdobył nagrodę Webstara Akademii oraz Webstara Internautów  w 8.edycji konkursu Webstarfestival!

O przyznaniu Webstara Akademii w kategorii Rozrywka zadecydował werdykt członków Akademii Internetu  – profesjonalistów związanych z branżą internetową, laureatów poprzednich edycji konkursu oraz grona założycieli. Grajmy.pl zwyciężyło również w głosowaniu internautów w swojej kategorii  i zdobyło tym samym Webstara Internautów.
Ogłoszenie wyników odbyło się podczas uroczystej gali finałowej. Bardzo nas cieszy przyznanie nagrody naszemu wspólnemu  (prowadzonemu razem z Monster Media Group – Demotywatory.pl ) serwisowi  –  mówi Piotr Jędrzejewski, prezes Playlink SA.  Jesteśmy przekonani, że serwis dalej będzie się dynamicznie rozwijał udostępniając polskim graczom rozrywkę internetową na najwyższym poziomie – kontynuuje. Ze szczegółowymi wynikami można zapoznać się na stronie:  http://www.webstarfestival.pl/files/file/pdf/wyniki%208%20edycji%20WSF.pdf

O Grajmy.pl

Serwis zawiera zbiór starannie wyselekcjonowanych darmowych gier online (MMO) z wygodnym podziałem na kategorie tematyczne: Męskie Granie, Dla Dziewczyn, Fantasy. Zbiór ciągle uzupełniany jest o nowe pozycje. Witryna udostępnia interaktywne, ciekawe tematycznie gry w najbardziej rozwojowym modelu free-to-play (F2P), z rozbudowaną grafiką oraz zaawansowanymi efektami wizualnymi. Wprowadzone kategorie pozwalają na wybór odpowiedniej dla użytkownika gry w szybki i łatwy sposób. Na stronie wyróżnione zostały najpopularniejsze oraz najświeższe, warte sprawdzenia propozycje. Nie brakuje również zapowiedzi nadchodzących nowości.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu oraz do śledzenia aktualności, do zadawania pytań, wyrażania opinii i uwag na Facebooku – http://www.facebook.com/Grajmy.

Adres serwisu: www.grajmy.pl