PP FunHub.pl - zmiany na lepsze!2014-02-05

Po dwóch latach aktywnego działania Programu Partnerskiego FunHub.pl przyszedł czas na zmiany! Platforma technologiczna została poddana w ostatnim czasie szeregowi modyfikacji, zyskując na przejrzystości struktury i ulepszeniu komunikacji z użytkownikami. Zmiany te są konsekwencją  długofalowej polityki rozwoju produktu oraz doświadczenia zyskanego podczas okresu funkcjonowania Programu.

Główne zmiany widoczne w platformie to: przeorganizowanie menu, dopracowanie sfery wizualizacyjnej oraz przebudowanie nawigacji. Dokonane modyfikacje ułatwiły znacznie dostęp do zasobów platformy. Strona stała się bardziej przyjazna użytkownikom dzięki zwiększeniu jej przejrzystości.

„Najlepszym dowodem na dynamiczny rozwój platformy są systematycznie rosnące liczby. To bez wątpienia świadczy o wysokim zadowoleniu uczestników Programu. Odnotowaliśmy kilkukrotny wzrost zarobków użytkowników platformy w  porównaniu z tym samym okresem  roku 2012 ” – mówi Maciej Nowowiejski – Menadżer PP FunHub.pl.

Z programów PP FunHub skorzystało łącznie 800 wydawców, którzy zrealizowali w sumie kilkaset wypłat. Od początku działania platformy wypromowanych zostało ponad 100 gier.  Na platformie zawsze aktywnych jest ok. 60 programów.

Przypomnijmy, że PP FunHub.pl to platforma umożliwiająca monetyzowanie ruchu na serwisach, blogach, videoblogach i fan page’ach. Właściciele  stron mogą zarabiać na polecaniu zgromadzonych w platformie gier. Wynagrodzenie, jakie otrzymują to zapłata w dwóch różnych modelach rozliczeniowych: Cost Per Lead (zapłata za konkretne czynności wykonane przez użytkownika, jak np. rejestracja w grze) oraz Revenue Share (procentowy udział w zyskach pochodzących z mikropłatności). Wydawcy przystępując do programu partnerskiego korzystają z najlepszych stawek w Polsce. PP FunHub.pl oferuje graczom najciekawsze tytuły dostępne na rynku. Zbiór ciągle uzupełniany jest o nowe pozycje. Na FunHub.pl każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie coś dla siebie – bez względu na wiek i preferencje tematyczne.

Twórcy serwisu zapraszają do śledzenia aktualności, do zadawania pytań, wyrażania opinii i uwag na Facebooku – https://www.facebook.com/pp.funhub.

Adres serwisu: www.pp.funhub.pl