Zostań naszym Partnerem!

  • Jesteś właścicielem lub osobą odpowiedzialną za serwis internetowy, fan page lub strony na serwisach społecznościowych, strony lub aplikacje mobilne lub portal internetowy?

  • Szukasz możliwości zwiększenia przychodów i zysków z twojego produktu?

Playlink Sp. z o.o. posiada rozwiązania radykalnie zwiększające poziom zysków z Twojego produktu. Dostarczamy Twoim użytkownikowm dodatkowe produkty, które angażują i przyciągają nowych członków Twoich grup. Oferujemy kompleksowe rozwiązania white label (działających pod marka i w domenie partnera) całych portali, jak i wybrane tytuły ściśle dopasowane do potrzeb naszych partnerów.

Wybierz model biznesowy:

Model efektywnościowy CPA (Cost per Action)

Otrzymujesz wynagrodzenie za akcję wykonana przez twoich użytkowników np. za zarejestrowanie się ich w produkcie komplementarnym do profilu Twojego serwisu tzw. CPL (Cost per Lead).


Dołącz do programu partnerskiego z grami!
Skontaktuj się z nami »

Model podziału przychodu RS (Revenue Share)

Każda z gier posiada wbudowany system mikropłatności, umożliwiający graczom zakup przedmiotów modyfikujących statystyki ich bohatera czy wpływających na ogólny poziom rozgrywki. Dzięki modelowi RS otrzymujesz dożywotnio nawet 50% udziału w zyskach.

Na efekty modelu RS trzeba poczekać minimum 2-3 tygodnie. Średnio właśnie tyle trwa wciągnięcie się w grę na tyle, aby zacząć w niej płacić. Po tym czasie z kropel może zrobić się prawdziwy deszcz pieniędzy, każdego dnia!


Skontaktuj się z nami »

Model mieszany MIX (CPA + RS)

Możesz działać w obu modelach rozliczeniowych. Czerpać korzyści z szybkich pieniędzy w modelu CPA i otrzymywać znaczące przychody także po zakończeniu promocji produktu.


Skontaktuj się z nami »

Platforma Programów Partnerskich

Oferujemy także Platformę Programów Partnerskich, dzięki której twoje usługi e-commerce zyskają nowy wymiar przychodowy i lojalność klientów


Twórz własne programy partnerskie na naszej platformie!
Sprawdź pełną ofertę »