Dystrybucja online i mobile

Odpowiednia dostępność produktów na rynku internetowym i mobilnym jest jednym z głównych obszarów, na których Playlink Sp. z o.o. się skupia. W naszym portfolio znajdują się produkty e-commerce i f-commerce. Proces dystrybucji jest wspomagany sprawdzonymi w działaniu autorskimi narzędziami - Platformą Programów Partnerskich i systemem Playlink B2B.


Gry MMO

Mamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji gier MMO zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Dzięki ścisłej współpracy z największymi partnerami, jesteśmy w stanie - w krótkim czasie - zapewnić skuteczną dystrybucję rożnych gier.

Najlepsze gry MMORPG znajdziesz na naszym serwisie Funhub.pl.

Gry mobilne

Poza grami MMO, specjalizujemy się również w dystrybucji gier mobilnych, które wraz z rozwojem technologii mobilnych, z każdym rokiem zyskują na popularności i generują coraz większe zyski.

Platforma Programów Partnerskich

Platforma Programów Partnerskich Playlink to zaawansowane rozwiązanie technologiczne, które, dzięki łatwej konfiguracji (bez angażowania zasobów IT), umożliwia szybkie tworzenie Programów Partnerskich. Możliwość zwiększania zysków, tworzenie programów lojalnościowych i promocyjnych to tylko niektóre cechy platformy.

Dołącz jako Reklamodawca i twórz własne programy partnerskie na naszej Platformie Programów Partnerskich.

Modele rozliczeń

Efektywną dystrybucję produktów i usług opieramy na kilku filarach:

  • Ugruntowanej współpracy z największymi partnerami medialnymi,
  • Ścisłym współdziałaniu z właścicielami średnich i małych serwisów www oraz w sieciach społecznościowych.

Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie usługi, która Państwa interesuje - zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy otwarci na rozwój naszej oferty i możliwości, aby zapewnić Państwu możliwie najwyższą jakość świadczonych usług i pełną satysfakcję.