E-mail marketing

  • Posiadamy bazy danych o łącznym wolumenie 5 mln adresów.
  • Adresy skategoryzowane są w 18 profilach zainteresowań, oraz na podstawie historii zakupowych, płci, danych geolokalizacyjnych i wieku. Przykładowe kategorie: finanse 1,6 mln adresów, fashion 1,1 mln.

Kryteria targetowania

Nasze bazy są segmentowane behawioralnie na podstawie konkretnych zachowań użytkowników, takich jak historie zakupowe, reakcje na wcześniejsze kampanie, oraz na podstawie deklaratywnych danych zebranych bezpośrednio od użytkowników, płci, danych geograficznych i wieku.

Dostępne pakiety targetowania: Finanse, GSM, Fashion, Food, Travel, Nieruchomości, Health&Beauty, Ubezpieczenia, Toys&Kids, Motoryzacja, Zakupy Wielobranżowe, Edukacja, Konkursy, Dom i Ogród, Muzyka Książki Film, Office i inne.

Optymalizacja kampanii

Oferujemy możliwość przeprowadzania testów A/B/X tematów, nadawcy i kreacji. Zapewniamy szczegółowe raporty wyników kampanii. Każdy mailing przed wysłaniem przechodzi testy antyspamowe. Udostępniamy mechanizmy personalizacji wysyłek. Dajemy możliwość retargetingu kampanii, np. przy ponownej wysyłce do użytkowników, którzy nie otworzyli maila, albo nie kliknęli linku. Chcesz by Twoja wysyłka została wysłana do unikalnych nowych klientów? Zastosujemy deduplikację.

Obsługa kampanii e-mailowych od A do Z

Playlink, dzięki doświadczeniu zebranemu przez miliony wysłanych maili, gwarantuje profesjonalne doradztwo w efektywnym przeprowadzeniu kampanii począwszy od planowania, koncepcji kampanii, dobrania targetu do rodzaju kampanii, przez testy antyspamowe, przygotowanie responsywnych i perswazyjnych kreacji, aż po wysyłkę i szczegółowe raportowanie wyników.

Dla wydawców

Prowadzisz serwis tematyczny, serwis e-commerce, forum dyskusyjne - posiadasz bazę adresów e-mail swoich użytkowników i chciałbyś zacząć na niej zarabiać? Playlink pozwoli Ci zamienić Twoją bazę w regularne źródło stałych dochodów. Skontaktuj się z nami i zacznij zarabiać na swojej bazie.

6 powodów dlaczego warto powierzyć nam administracje:

  1. Maksymalizujemy dochody z bazy, przy jednoczesnym utrzymaniu zadowolenia użytkowników oraz zmniejszeniu wypisów z bazy.
  2. Dbamy o higienę bazy, zapewniamy różnorodny kontent reklamowy dostosowany do zawartości bazy.
  3. Stale pracujemy nad optymalizacją wskaźników, targetów i doborem kontentu reklamowego.
  4. Oceniamy dostarczone materiały, analizując je pod kątem technicznym i antyspamowym. Sprawdzamy responsywność kreacji.
  5. Korzystamy z zaufanych serwerów IP oraz DNS, będących na whitelistach największych providerów w Polsce. Wysyłki są uwierzytelniane za pomocą kluczy SPF i DKIM.
  6. Dbamy o politykę bezpieczeństwa.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie usługi, która Państwa interesuje - zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy otwarci na rozwój naszej oferty i możliwości, aby zapewnić Państwu możliwie najwyższą jakość świadczonych usług i pełną satysfakcję.