O nas

Firma Playlink powstała w 2009 roku i była odpowiedzią na duże zapotrzebowanie rynku online na produkty i usługi powiązane z szeroką branżą rozrywki internetowej.

Playlink Sp. z o.o. od początku swojego istenienia skoncentrowana była na dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych wspierających procesy biznesowe na rynku e-commerce oraz f-commerce.

Zespół doświadczonych ekspertów z branży gier MMO, płatności online oraz IT stworzył unikalną na skalę świata platformę, skupiającą w jednym miejscu mechanizmy oraz narzędzia niezbędne do monetyzowania produktów w internecie (dystrybucja, płatności, sieć afiliacyjna).

Stworzyliśmy platformę agregującą w jednym miejscu najbardziej wartościowe treści oraz produkty w internecie i połączyliśmy je z mechanizmem dotarcia do milionów użytkownkiów w Polsce i na świecie.


Aktualności Sprawdź archiwum »

 • PP FunHub.pl - zmiany na lepsze!

  2014-02-05

  Po dwóch latach aktywnego działania Programu Partnerskiego FunHub.pl przyszedł czas na zmiany! Platforma technologiczna została poddana w ostatnim czasie szeregowi modyfikacji, zyskując na przejrzystości struktury i ulepszeniu komunikacji z użytkownikami.

  Dowiedz się więcej
 • Monetigo - platforma marketingu efektywnościowego

  2013-12-10

  Firma Playlink SA ogłasza premierę nowej platformy marketingu efektywnościowego – monetigo. Umożliwi ona nawiązywanie relacji i współpracę pomiędzy reklamodawcami i wydawcami w zakresie tworzenia i koordynowania programów partnerskich. Platforma rusza w polskim Internecie już dzisiaj!

  Dowiedz się więcej
 • Webstar Akademii i Internautów dla Grajmy.pl!

  2012-12-27

  Grajmy.pl – prowadzony przez nas nowy serwis z darmowymi grami online z grupy medialnej Monster Media Group (Demotywatory.pl) – zdobył nagrodę Webstara Akademii oraz Webstara Internautów  w 8.edycji konkursu Webstarfestival!

  Dowiedz się więcej