Tworzenie oprogramowania

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji dedykowanych produktów dla klientów indywidualnych jak i masowych rozwiązań - od systemów rozliczeniowych, przez integracje z instytucjami finansowymi do produkcji gier MMO na platformy mobilne. Czekamy na nowe wyzwania, które pozwolą powiększać grono zadowolonych klientów.


Serwisy Whitelabel

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji produktów whitelabel, czyli takich, które nasi partnerzy mogą oferować pod własną marką i w dowolniej domenie, przy dedykowanej konfiguracji graficznej. Jest to idealne rozwiązanie dla Partnerów, którzy nie mają odpowiednich zasobów lub kompetencji do realizacji projektów we własnym zakresie.

Zobacz nasz serwis promujący gry MMO.

Dedykowane serwisy gier

Kompleksowe platformy zawierające dziesiątki gier dostępne w różnych modelach biznesowych, także whitelabel.

Dedykowane wersje Platformy Programów Partnerskich

Zaawansowane rozwiązanie technologiczne, które, dzięki łatwej konfiguracji (bez angażowania zasobów IT), umożliwia szybkie tworzenie Programów Partnerskich. Możliwość zwiększania zysków, tworzenie programów lojalnościowych i promocyjnych to tylko niektóre cechy platformy.

Skorzystaj z naszej oferty Platformy Programów Partnerskich.

Produkcja aplikacji mobilnych

Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą pełny proces projektowania i adaptacji aplikacji przeznaczonych na urządzenia mobilne - projektowanie, produkcję, testowanie oraz dystrybucję. Na koncie mamy już same udane realizacje!

Porting gier na platformy mobilne

Chcesz, aby Twoja gra trafiła także na urządzenia mobilne? Zgłoś się do nas! Gwarantujemy optymalne dostosowanie gry do specyfiki urządzeń mobilnych oraz wymagań użytkowników. Pozwól graczom zabierać ich ulubioną grę zawsze ze sobą.

Produkcja systemów rozliczeniowych dla operatorów płatności

Dzięki doświadczonemu zespołowi stworzyliśmy już działające i tworzymy nowe systemy wspomagające rozliczenia finansowe z indywidualnymi i biznesowymi partnerami.

Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie usługi, która Państwa interesuje - zachęcamy do kontaktu.
Jesteśmy otwarci na rozwój naszej oferty i możliwości, aby zapewnić Państwu możliwie najwyższą jakość świadczonych usług i pełną satysfakcję.